Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sinan Gümüş ayrılacak mı? Menajeri açıkladı..

Sinan Gümüş ayrılacak mı? Menajeri açıkladı..

Son haftalarda gösterdiği performansla Tudor'un takımda kalmasını istediği Sinan'dan kötü haber geldi. Sinan'ın menajeri Ersin Akan, Benfica ile anlaştıklarını açıkladı.

07.06.2017 13:45

Galatasaray'da bir ayrılık daha gerçekleşiyor. Sarı kırmızılıların genç futbolcusu Sinan Gümüş, takımdan ayrılmak istediğini başkan Dursun Özbek'e iletmişti. Genç futbolcu, menajerine Galatasaray'dan gitmek istediğini söylemesi üzerine teklifler ardı ardına geldi. 

Menajerinden açıklama geldi
Sinan Gümüş'ün menajeri Ersin Akan, futbolcusunun Benfica ile anlaştığını belirtti. Kimseye kırgın olmadıklarını söyleyen Akan, "Biz Benfica ile anlaştık. 3 sene boyunca G.Saray'a çok şey verdik. Kimseye kırgın değiliz. G.Saray hocalarının sistemine uymuyor olabiliriz ama Sinan attığı gollerle ve yaşattığı sevinçlerle takıma çok şeyler kattı ama artık veda zamanı. 

Ayrılmak istediğimizi kulübe bildirdik, eğer uygun görürlerse Sinan kendini geliştirmek istediği için Avrupa'da ve Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek Benfica adına ter dökmek istiyor" açıklamasını yaptı.

Yorumlar | 0
üye profil