Sinan Engin'in Temel fıkrası gündem oldu! Kimse anlamayınca stüdyo bir anda buz kesti

Uzun yıllardır Beyaz TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Beyaz Futbol'da sosyal medyada gündem olan bir olay daha yaşandı. Programın yorumcularından ve eski futbolculardan Sinan Engin, anlattığı Temel Fıkrası ile stüdyoda soğuk rüzgarların esmesine yol açtı. Engin'in fıkrasını anlamayan yorumcular gülmezken, bu anlar sosyal medyada sayısız kez paylaşıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2021 12:13
Değiştirme Tarihi: 29.11.2021 12:20

Beyaz Futbol'da fıkra anlatan Sinan Engin, ilginç anların yaşanmasına yol açtı. Onur Yıldız'ın sunduğu programda; Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı ve Abdülkerim Durmaz, futbol dışı yorumlarına dün gece birini daha ekledi.

Daha önce de benzer bir durumun yaşandığı programda Sinan Engin yine sosyal medyada gündem oldu. 

TEMEL FIRINA GİTMİŞ...

Engin canlı yayında "Temel fırına gitmiş. Fırıncıya demiş ki ha buradan bana 99 tane ekmek ver demiş. Fırıncı da ne yapacaksın 99 ekmeği deyince Temel 'Yiyeceğim' demiş. O zaman düz olsun 100 ekmek vereyim deyince Temel de 'Ulan 100'ü nasıl yiyeyim'' diyerek anlattığı fıkraya kimse gülmeyince isyan etti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Engin'in fıkrası sonrası Ahmet Çakar da fıkra anlattı. Çakar'ın fıkrası ise şu şekilde;

ÇAKAR'IN FIKRASINDA KAHKAHALAR ATILDI

"Adamın biri maymun almış sırtına. 30 yıl önce belediye otobüslerinde arkada biletçi vardı. Biletçi parayı alıp bilet keserdi. Herif maymunla otobüse binince biletçi demiş ki; bir tam bir şebeke."

Çakar'ın anlattığı fıkra sonrası stüdyoda kahkahalar atıldı.

İlgili Sayfalar: Spor