Simeone, Griezmann, David Luiz... Fenerbahçe WinWin gecesinde büyük sürpriz

Fenerbahçe'ye destek için düzenlenen 'Fener Ol' kampanyasına, başta dünyanın en başarılı teknik direktörleri arasında gösterilen Atletico Madrid teknik direktörü Diego Simeone ve yıldız futbolculardan destek mesajları geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 14.06.2019 23:01
Değiştirme Tarihi: 14.06.2019 23:01
Simeone, Griezmann, David Luiz... Fenerbahçe WinWin gecesinde büyük sürpriz

Diego Simeone: Fenerbahçe taraftarlarına selamlarımı iletmek istiyorum. Winwin kampanyası için başarılar diliyorum. Sizlere başarılar diliyorum ve bana da bir forma göndermenizi istiyorum

Antoine Griezmann: Fenerbahçe taraftarına selamlarımı göndermek istiyorum. WinWin kampanyası için sizlere bol şans diliyorum. Bana da bir forma gönderin.

Milanlı futbolcu Alessio Romagnoli: Sevgili Fenerbahçe taraftarı, ben de büyük birlik kampanyanızı ve bu uğurda göstermiş olduğunuz büyük özveriyi öğrenmiş bulunmaktayım. Sizler taraftarların büyük bir takımın bile tarihini ne denli değiştirebildiğini gösterdiniz. Devamınızı getrimenizi dilerim. Bana da bir forma göndermeyi unutmayın.

Chelsea'li futbolcu David Luiz: Merhaba sevgili Fenerbahçe taraftarı. Kulübünüz için yaptığınız destek kampanyasını ben de duydum. Sizlere bol şans diliyorum ve canıgönülden selamlıyorum. Sevgili dostunuz David Luiz