Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şimdilik PELLEGRINI gölgesinde devam

Şimdilik PELLEGRINI gölgesinde devam

Sarı lacivertli yönetim bir yandan Portekizli hocanın yerine kaliteli bir isimle anlaşmaya çalışırken, bir yandan da Pereira’nın görevi bırakması için görüşmelerini sürdürüyor. Pellegrini’nin alternatifi ise Bielsa.

07.08.2016 01:10

VITOR Pereira’nın durumu Fenerbahçe’nin bir numaralı konusu oldu... Portekizli hocanın ise takımdan gidişinin önünde tek bir engel kaldı. Sarı lacivertliler kaliteli bir hoca bulmadan takımı hocasız bırakmak istemiyor. Pereira gelmeden önce anlaşılan ancak son anda vazgeçilen Pellegrini ile yeniden temasa geçen sarı lacivertli yöneticilerin ilk hedefi Şilili teknik adam. Bu arayışlar ve görüşmeler devam ederken bir yandan da Pereira’nın istifa etmesi için uğraşan sarı lacivertlilerde Portekizli hocanın görevini bırakması için görüşmeler de sürdürülüyor.

İSİM KALİTELİ OLSUN
Fenerbahçeli bazı yöneticiler asıl sorunun Pereira’nın gitmesi değil yerine kalite bir teknik adamın bulunması olduğunu ifade ettiler. Fenerbahçe, Pellegrini’nin yanı sıra Bielsa’yı da adaylar arasında düşünüyor. Ancak Bielsa’nın geçmişinde bir çok vukuat bulunması yönetimi düşündüren tek konu.  Sarı lacivertliler, Bielsa konusunda liste başındaki Pellegrini kadar çok da istekli görünmüyorlar.

Yorumlar | 0
üye profil