Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şimdi hücum zamanı!

Şimdi hücum zamanı!

Sarı-lacivertlilerde sakat oyuncuların geri dönüşü, hücum gücünü artıracak. Van Persie ve Sow’un form tutması, Fernandao’nun da iyileşmesi Advocaat’ın eline zengin bir kılavuz sunacak.

11.10.2016 03:06

Fenerbahçe’de hücum konusunda yeni gelişmeler yaşanması bekleniyor. Sarı-lacivertli takımda eksik isimlerin teker teker dönmesi bekleniyor. Özellikle Robin Van Persie ve Moussa Sow gibi önemli oyuncuların yüksek seviyeye çıkması amaçlanıyor.

Gerek kanat gerekse de ileri uçta oynama özelliği bulunan Sow’un fiziksel açıdan eksikliği bulunuyor. Bunun en önemli sebebi ise Senegalli yıldızın geçen sezon Dubai’de forma giymesi oldu.

Takımı Al Ahli ile şampiyon olsa da ligin, Süper Lig’in gerisinde olması sebebiyle özellikle fiziksel açıdan futbolcunun gerilediği ifade edildi.

Eski formuna yavaş yavaş ulaşmaya başlayacak olan tecrübeli golcünün artık kısa sürede hazır olması hedefleniyor. Van Persie ile Sow’un birlikte takıma tam kapasiteyle katılmasının ardından hücum hattındaki sorunun büyük ölçüde çözülmesi umuluyor.

Bunun yanında Jose Fernandao’nun da kısa sürede takım katılması bekleniyor. Kayserispor maçında yaşadığı sakatlığın ardından uzun süredir takımdan ayrı kalan futbolcunun da gelecek hafta itibariyle takımla çalışmalara başlaması söz konusu.

Yorumlar | 0
üye profil