Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şikâyeti bırak Persie’ye bak

Şikâyeti bırak Persie’ye bak

Yedeklikten veya forma yüzü görememekten şikayetçi olan futbolculara yönetim, Van Persie örneğini gösterdi. Mutsuz isimlerle görüşen yöneticiler, “Advocaat’ın adaletine güvenin. Vatandaşı Van Persie de yedek kalıyor” dedi.

13.10.2016 10:46

FENERBAHÇE’de yedek kalan ve forma şansı bulamayan futbolculara yönetim kurulundan Dick Advocaat güvencesi verildi! Yöneticiler, toplantı yaptıkları bu oyunculara Hollandalı hocanın adaletine güvenmeleri gerektiğini vurguladı. Toplantıda oyunculara, “Advocaat kendi vatandaşlarına bile asla taviz vermiyor. Formda değilse oynatmıyor. Van Persie de yedek kalıyor” denildi. Yönetciler, sarı lacivertli futbolcuları, oynamasalar dahi sıralarını beklemeleri ve çok çalışmaları konusunda telkin ederek, motive etti.

SAMANDIRA’DA HAVALAR İYİ
 Advocaat’ın tavırları futbolcular tarafından da beğeniliyor ve Aykut Kocaman’a benzetiliyor. Kocaman’dan sonra Samandıra’da en sevilen isim olan Hollandalı teknik adamın yakın ilişkileri ve futbol bilgisi futbolcuların gözündeki saygınlığını her geçen gün artırmış durumda. Advocaat’ın, deyim yerindeyse, ağzının içine bakan futbolcuların bu tutumu Samandıra’da son 2 haftada çok sıcak bir havanın doğmasına neden oldu. Arkadaşlıklar bu atmosfer sonrası artarken, oyuncular, oluşan ruhun kısa süre sonra sahaya yansıyacağını da düşünüyor.

 

 

Yorumlar | 0
üye profil