Sıcağı sıcağına zirve

Sıcağı sıcağına zirve

Başkan Aziz Yıldırım, Kayserispor maçı sonrası Teknik Direktör Advocaat ile bir araya geldi. Hem takımın son durumu, hem de transfer çalışmaları masaya yatırıldı.

SENAD OK
Fenerbahçe’de Kayserispor maçı sonrası sıcağı sıcağına transfer zirvesi yapıldı. Başkan Aziz Yıldırım ve Teknik Direktör Advocaat durum değerlendirmesinde bulundu. Takımın ilk iki haftadaki performansı konuşulurken, ardından transfer konusundaki gelişmeler de masaya yatırıldı.

Sunderland forması giyen Jeremain Lens kadrosuna katılırken, orta saha için çalışmalar sürüyor. Ancak sarı-lacivertli yönetim, orta saha bölgesi için aradığı yaratıcı oyuncuyu henüz bulamadı.

Hakim Ziyech için uzun süredir yapılan temaslar sonuçsuz kaldı. Genç futbolcu, büyük ihtimalle Ajax forması giyecek. Hollanda ekibinin ciddi bir bonservis bedeli ile kadrosuna katmak üzere olduğu Ziyech’in gündemden çıkmasının ardından yönetim alternatif isimlere yöneldi. Burada da istenen kriterlere uygun bir oyuncu bulunamadı. Kaliteli isimlerin ise mali kriterlere takıldığı bildirildi. Teknik Direktör Advocaat’ın oyun kurucu bölgesi için Başkan Aziz Yıldırım’a 3-4 yeni oyuncu önerdiği, bu isimlerle görüşmelerin hemen başladığı öğrenildi.

Eğer bu bölgeye istenilen oyuncu bulunamazsa transfer yapılmayacak. Takım içinden çözüm yaratılacak ya da Advocaat sistemi değiştirecek.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 30/08/2016 03:02:52

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin