Seyfi Boz ile Yattara aynı takımda buluşuyor

Yeşil Çivrilspor ile sahalara geri dönen Yattara, Instagram fenomeni Seyfi Boz ile bu sezon yeşil sahalarda olacak. 

Yayınlanma Tarihi: 15.06.2022 16:16
Değiştirme Tarihi: 15.06.2022 16:24
Seyfi Boz ile Yattara aynı takımda buluşuyor

Yeşil Çivrilspor ile sahalara geri dönen Yattara, 2022-2023 sezonundada sahalarda olmak istediğini belirtti. Bunun yanı sıra Instagram fenomeni Seyfi Boz (seyfvideo) bu sezon Yattara ile beraber yeşil sahada olmak istediğini belirtti ve "Yattara gibi büyük bir yıldız aynı takımda oynamak benim için çok heyecan verici bu sezon bu hayalimi gerçekleştirmek istiyorum" dedi. 

Seyfi Boz’un 6 yıllık yarı profesyonel geçmişi bulunuyor 

Hayallerini bir bir gerçekleştiren Seyfi Boz fenomenlikten önce futbola çok büyük ilgi duyduğunu ve futbolcu olma hayalinin olduğunu belirtti. 6 yıl boyunca çeşitli amatör takımlarda forma giyen Boz ‘Futbolcu olmak hayalimdi ama olmadı. Yine futbolun içinde bir iş yapmakta beni mutlu ediyor. Futbol mizahına yön vermek bile benim için büyük şeref" diyerek, Yattara ile bu sezon profesyonel bir takımda aynı sahada ter dökeceğim, bu çok heyecan verici" açıklamasını yaptı.  

Yattara ile Seyfi Boz aynı takımda 

Amatör futbola destek vermek için Denizli'nin ilçesi Yeşil Çivrilspor da oynayan Yattara bu sezonda amatör futbola desteklerini sürdüreceğini belirtti ve "Seyfi ile beraber oynamak güzel olacak" dedi. İkisi de amatör futbolu geliştirmek için bu tarz katılımlarda bulunduklarını ve bu olayı tüm dünyaya yaymak istediklerini belirtti. 

Seyfi Boz: Yattara ile aynı takımda oynamak çok büyük bir hayalimdi 

Yattara ile araları çok iyi olan Seyfi Boz, "Bundan uzun yıllar önce sadece bir hayaldi. Onu Trabzonspor'da oynadığı zaman izlediğimde hep hayrandım. Şimdi de aynı takımda oynamak heyecan verici bir şey ve bu gerçekleştiği için çok mutluyum" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Spor