Sergen Yalçın'dan penaltı yorumu

Gaziantepspor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın, Eskişehirspor maçında son dakikada kaçırdıkları penaltıyı yorumladı.

Yayınlanma Tarihi: 07.05.2016 21:51
Değiştirme Tarihi: 07.05.2016 21:51
Sergen Yalçın'dan penaltı yorumu

Futbolda böyle şeylerin olduğuna dikkat çeken Sergen Yalçın, "Bizim penaltıcımız aslında John Chibuike. Ama oyundan çıkmıştı. Gaziantepspor zaten takım olarak bu sezon bir-iki tane penaltı atmış. Açıkçası penaltı kazanınca biraz şoka girdik. Kim vursun diye düşündük herkes Emre Nefiz'de birleşti. Öyle karar verdik. Genç bir oyuncu. Şanssızlık oldu. Futbolda böyle şeyler oluyor" ifadelerini kullandı.

"Biz daha iyi oynadık"

Eskişehirspor'dan daha üstün bir oyun sergilediklerini de söyleyen Sergen Yalçın, "Kazansaydık bizim için elbette daha iyi olacaktı. Oyunun geneline bakarsak biz daha iyi oynadık. Rakibe fazla pozisyon vermedik. Üretkenlikte sıkıntı çeksek de takım savunmasında iyiydik. Olmayınca olmuyor. En azından futbolcuların 4-5 günde toparlanıp böyle konsantre olmaları bizim için sevindirici. Kaybettiğimiz bir şey yok. Eskişehirspor bizden 3 puan geride ve ikili averajda da öndeyiz. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız" diye konuştu.