Şenol Güneş’ten Ljajic ve Atiba hamlesi!

Süper Lig’de ilk 4 haftayı 2 galibiyet, 1 beraberlik ve bir mağlubiyetle tamamlayan Siyah-Beyazlılar, Bursaspor karşısında ortaya konan futbol sebebiyle eleştirilmişti.

Yayınlanma Tarihi: 04.09.2018 10:44
Değiştirme Tarihi: 04.09.2018 10:44
Şenol Güneş’ten Ljajic ve Atiba hamlesi!

Teknik direktör Şenol Güneş’in kadro tercihleri ve yaptığı hamlelerin tartışıldığı dönemde tecrübeli hocanın, milli ara sonrasında ilk 11’de değişikliğe gitme kararı aldığı kaydedildi.

Tecrübeli hocanın bu doğrultuda ilk adımı, 10 numara bölgesinde atması bekleniyor. Bursaspor karşısında orta sahayı; Oğuzhan Özyakup, Gary Medel ve Tolgay Arslan’ın üzerine kuran Şenol Güneş’in, yeni transfer Adem Ljajic’i 5. haftadaki Yeni Malatyaspor karşılaşmasında sahaya sürmesi bekleniyor.

Atiba da geri dönüyor...

Orta sahada ilk değişikliği Ljajic’le yapacak olan Güneş’in, uzun süren yeni sözleşme pazarlığı sebebiyle takımının 2 yurt dışı kampını da kaçıran Atiba Hutchinson’ın da milli arada eksiklerini kapatması sonrasında Kanadalı oyuncuya da yer açması bekleniyor. 

Şenol hoca; Atiba ve Oğuzhan’ı birlikte görevlendirip önünde ise Adem Ljajic’i sahaya sürüp hem defensif hem de ofansif yönden daha etkili bir takım oluşturmayı hedefliyor.

Etiketler: ljajic - beşiktaş