Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Şenol Güneş kaleci transferini açıkladı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, "Kadroda sayısal bir sıkıntımız var. Transfer için yönetime iki tane mevki söyledik. Kaleci Boyko, görüştüğümüz isimlerden biri" dedi.

15.01.2016 10:23

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ziraat Türkiye Kupası'nda 1-0 kazandıkları 1461 Trabzon maçında, bir önceki karşılaşmaya nazaran daha iyi oynadıklarını söyledi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Güneş, "Geçen maça nazaran daha iyiydik. Her geçen gün daha iyi olacağımızı düşünüyorum" dedi.

"Yükü dağıtıyorum"

"Hazırlık döneminden sonra yükü dağıtarak oynatmakta yarar görüyorum" diye konuşan tecrübeli teknik adam, şunları kaydetti:

"Sakatlık yaşamadan maç kazanarak gitmek bizim için önemli. Kupada herhangi bir sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum. Düşündüğümüz anlamda sonuçlar alacağımızı biliyoruz. Önemli olan ligdeki müsabakalarımız. Mersin İdmanyurdu karşısında kazanmamız ve oyun olarak da biraz daha üst seviyeye çıkmamız gerekiyor. Arkasından gelecek maçlara kadar daha iyi olacağımıza inanıyorum."

"Görüşülen kalecilerden biri Boyko"

Güneş, kaleci transferinde geç kalıp kalmadıklarıyla ilgili bir soruya, "Kaleci alınabilir, alınmayabilir. Geç kalınmış diye bir şey söz konusu değil. Transferin teknik, ekonomik ve idari tarafı var. Tabii alınmasını istiyoruz" cevabını verdi.

Yönetim kurulunun görüşmelerini sürdürdüğünü anlatan siyah-beyazlı teknik adam, sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Kadroda sayısal bir sıkıntımız var. Transfer için iki tane mevki söyledik. Transferi bekliyoruz. Kaleci transferi sezon başından beri söylediğimiz bir şeydi. Birçok oyuncuyla konuşuluyor, hepsinde pürüz çıkıyor. Devre arasında böyle olması normal. Tabii transferler erken olsaydı daha iyi olurdu. Görüşülen kalecilerden bir tanesi Boyko, bu doğru ama olabilir de hiç olmayabilir de."

Yorumlar | 0
üye profil