Şenol Güneş'ten transfer açıklaması! "Vida da giderse..."

Şenol Güneş'ten transfer açıklaması! 'Vida da giderse...'
Yayınlanma Tarihi: 19.07.2018 19:14 | Değiştirme Tarihi: 19.07.2018 19:14

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'ten hem transfer hem de kadro açıklaması geldi.

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'ten transfer ve takım kadrosutyla ilgili önemli açıklamalar geldi. Takımın kamp yaptığı Avusturya'da ASpor'a konuşan Güneş, "Forvet hattında fazla kalabalık olduklarını belirtti, savunmanın göbeğinin ise sıkıntılı olduğunu söyledi.

Şenol Güneş'in açıklamaları şu şekilde: 

Hazırlık maçlarında çok fazla kaybımız yok. Zaten birçok futbolcumuz yeni yeni gelmeye başladı. Önemli olan resmi maçlarda aldığınız sonuçlar ve bu akrşılaşmalardaki konsantrasyonunuz... 

"Defansın göbeği sıkıntılı"

Ben Tosic'in gitmesini istemedim. Başkana da bunu söyledim ama oyuncunun kendisi gitmek istedi. Mitrovic de gitti. Vida da giderse iki stoper almak durumunda kalacağız. Defansın göbeği sıkıntılı gözüküyor. 

"Forvetleri çöpe atarsınız!"

Hücumda ise kalabalığız. En çok pozisyona giren takım biziz ama gol atmada sorun yaşıyoruz. Bir tane direkt forvetimiz olsa diğerlerini çöpe atarsınız. Elimizde Larin, Love, Negredo ve Mustafa Pektemek var. Love iyi oyuncu. İki ayağını kullanabiliyor ama gol atamayınca özgüveni kayboluyor. 

"Talisca, Avrupa'ya gitmeliydi"

Yetenek, istek ve çalışmak... Bzı şeyler çalışarak oluyor. Ben çok yetenekli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum Talisca'nın... Gittiğine üzüldüm. Bence gittiği yer yanlış. Avrupa'ya gitmeliydi. Oraya gitseydi ses getirecek işler yapacağını düşünüyorum. 

"VAR vardı ama heyecan yoktu"

Ben finalde o penaltıyı vermezdim. VAR hakemleri yok sayıyor. Ben renkli futboldan yanayım. Renkli bir futbol yoktu Dünya Kupası'nda... Kontrollü oyundan dolayı oldu bu. VAR vardı ama heyecan yoktu.