Şenol Güneş'ten maç sonu hakem isyani!

Şenol Güneş'ten maç sonu hakem isyani!

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, 2-2 berabere biten Konyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, 2-2 berabere biten Konyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

İşte Güneş'in sözleri...
"Bütün oyuncular disiplin içerisinde kazanmak için oynadı. Fizik olarak sorun yoktu. Son 10 dakikada rakip kazanmak için pozisyonlar buldu. Bir o bölümde gol ararken kalemizde pozisyonlar verdik. İki golde de hatalar yaptık. İkincide ortada pozisyon yokken kornere attık topu geldi gol oldu. Bunları çalışmamız gerekiyor.

Rakibin oyun anlayışı bizim oyunumuzu bozmak. Sert ve agresif oynayıp uzun toplarla ileriye gitmek. Oyunu yöneten ve kazanmaya çalışan taraf bizdik. Kontrol bizdeydi ama daha fazla pozisyon üretmek için daha akıcı oynamak lazım. Dolayısıyla iki puan kaybettik. Üzgünüz. Son bölüme bakılınca kaybettik de diyebilirdik ama yine de iki puan kaybettik. Olmayacak şekilde iki gol yedik. Son bölüm kontrolü kaybettiğimiz için eksik bizim için."

"Hakemin kim olduğu önemli değil"
"Necip'in ayağı kaydı çarptı sarı kart. Ali Çamdalı 3 defa atılmalıydı. Quaresma'ya kaydı bastı. Türkiye'de baskı etki yapıyor. Hakemin kim olduğu önemli değil. Zaten en iyi hakem. Ali Turan'ın santradan koşup gelmesi Tolga'nın onu sakinleştirmesi lazımdı. Necip'e o pozisyonda sarı çıkabilirdi. Faul verilebilirdi ancak sarı kart fazla olurdu bence."

"Şampiyonlar Ligi'ni konuşmak için erken"
"Şu anda herkes her şeyi görebilir ama benim için konuşmak erken. Şampiyonlar Ligi'ne daha çok var. Önce milli takıma gidecek oyuncularımız. Kalan oyuncular dinlenecek. Sonrasında Karabük maçımız var ve ardından bu maçları konuşuruz."

Görüntülenme : 1532 Yayınlanma Tarihi: 27/08/2016 00:50:24

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin