Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Şenol Güneş'ten galibiyet değerlendirmesi!

Kayserispor deplasmanında Ömer Şişmanoğlu'nun attığı golle kazanmayı başaran Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş maç hakkında değerlendirmelerde bulundu.

15.10.2016 20:25

Kayserispor deplasmanında Ömer Şişmanoğlu'nun attığı golle kazanmayı başaran Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş maç hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Güneş'in açıklamaları ise şu şekilde;
"Kayserispor sert oynadı. Hakem de sertliğe izin verdi. Her şey düşündüğümüz gibi oldu. Biraz o konuda ezildik. Zor maçı bu şekilde geçmemiz bizim için avantaj. Biz sahaya kazanmak için çıktık. Her şey düşündüğümüz gibi oldu. Rakip biraz daha sert oynadı, hakem de bu sertliğe izin verdi. Biraz o konuda ezildik. Çok pozisyon vardı. Daha erken topa gidebilseydik, golü erken de bulabilirdik. Tamamen oyunun kontrolü bizdeydi. "

Tecrübeli teknik adam henüz golle tanışamayan Aboubakar hakkında ise "Gole bizim de ihtiyacımız var, onun da. Her takımın gole ihtiyacı var." dedi. 

Güneş ayrıca "Aboubakar ve Talisca dalgalanmaları yaşayacaklar. Genç oyuncular. Biraz daha çalışmayla takıma katkı yapacaklar, bekliyorum" diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar | 0
üye profil