Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Şenol Güneş'ten Aboubakar'a büyük tepki!

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Dinamo Kiev maçında durum 4-0 iken gereksiz kırmızı kart gören Vincent Aboubakar'a büyük tepki gösterdi.

08.12.2016 12:58

Siyah-Beyazlılar’ın tecrübeli teknik adamı Şenol Güneş, 6-0’lık Dinamo Kiev mağlubiyetinin ardından oyuncuları gibi büyük bir üzüntü yaşadı. Maçın ardından verdiği hatalı kararlarla takımın oyundan kopmasına sebep olan hakem Craig Thomson’a olan tepkisini sürdüren Güneş, soyunma odasında tüm futbolcuların elini sıktı.

Tecrübeli teknik adam, sadece gereksiz yere topu yere vurup 56. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek oyun dışında kalan Vincent Aboubakar’a tepki gösterdi. 64 yaşındaki çalıştırıcının, Kamerunlu oyuncuya, “Hiçbir sebep yokken bu hareketi yapman bizi oyun içerisinde daha da olumsuz etkiledi. Hakem faktörünün bize büyük bir darbe vurduğu net. Ancak senin yaptığın bu hareket, bana göre hakemi de gölgede bıraktı” sözleriyle yüklendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Tepki sonrası özür diledi
Güneş’in tepkisinin ardından birçok futbolcunun da Aboubakar’a gördüğü kırmızı kart sebebiyle tepkisiz kalamadığı öğrenilirken genç oyuncunun da bu hareketinden dolayı özür dilediği bildirildi.

Yorumlar | 0
üye profil