Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şenol Güneş, Real Madrid'li yıldızı istemedi

Şenol Güneş, Real Madrid'li yıldızı istemedi

Beşiktaş Yönetimi, Real Madrid'in stoperi Pepe'yi önerdi ama Şenol Güneş Portekizli futbolcuyu istemedi.

27.08.2016 15:13

Savunmadaki sorunları kronikleşen Beşiktaş, 33 yaşındaki Portekizli futbolcu Pepe için hamle yapmadan önce Şenol Güneş’e “İster misin” diye soruldu. Tecrübeli teknik direktör ise olumsuz yanıt verdi.

Yıllardır defansif açıdan, özellikle de stoper konusunda çok büyük sıkıntılar çeken Beşiktaş’ın bu problemi dün gece Atiker Konya karşısında bir kez daha ortaya çıktı. Yeşil-beyazlıların attığı her iki golde de savunmanın adam paylaşamamasının cezası Bajic tarafından kesilirken siyah-beyazlılar zorlu deplasmanda 1 puanla yetinmek zorunda kaldı.

ARAYIŞLAR BAŞLADI Bu problemi artık çözmek isteyen Beşiktaş’ta Vida, Glik gibi birçok isim gündeme gelmiş ancak hiçbiriyle anlaşma sağlanamamıştı. Yönetimin stopere bulduğu son aday ise tüm dünyanın tanıdığı Real Madrid'li Pepe oldu.Artık 33 yaşına gelen Portekizli’nin Real Madrid’den ayrılması gündeme gelirken Beşiktaş bu oyuncu için hamle yapmaya hazırlanıyordu.

Fakat yönetim önce teknik direktör Şenol Güneş’e danıştı. Pepe’yi kadrosunda isteyip istemediği sorulan tecrübeli hoca, yaşının ilerlemiş olması ve aşırıya kaçan hırçınlığı nedeniyle bu transferi istemedi.Şenol hocanın veto etmesi nedeniyle bu transfer rafa kalkarken yönetim savunmayı güçlendirmek adına yeni arayışlara başladı. (Vatan)

Yorumlar | 0
üye profil