Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Ozan Tufan'a sürpriz telefon!

Ozan Tufan'a sürpriz telefon!

Beşiktaş Teknik Direktörü Güneş, gündemde olan eski talebesi için devreye girdi. Telefonla arayarak, “Orta sahadaki sıkıntımızı seninle çözeriz. Buraya gel, yeniden birlikte çalışalım” dedi.

08.08.2015 10:54

Beşiktaş’ta Veli Kavlak ve Tolgay Arslan’ın sakatlıklarının ardından orta saha arayışı sürerken gündemdeki Ozan Tufan konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Yönetim, oyuncu için kulübü Bursaspor ile pazarlıklarını sürdürürken, Siyah-Beyazlılar’ın teknik direktörü Şenol Güneş’in eski talebesiyle bizzat görüştüğü öğrenildi. Geçen sezon birlikte çalıştığı Ozan’ı arayan deneyimli teknik adamın, “Orta sahada yaşadığımız sıkıntıyı seninle çözeceğimize inanıyorum. Senin yeteneklerini benden iyi kimse bilemez. Buraya gel, yeniden birlikte çalışalım” dediği öğrenildi.

"Türkiye'de Beşiktaş"

20 yaşındaki oyuncunun ise hocasının bu tavrı karşısında son derece duygulandığı ifade edildi. Ozan’ın yakın çevresine Bursaspor’dan ayrılmak istediğini ve Türkiye’den bir takıma giderse Şenol Güneş nedeniyle bunun Beşiktaş olacağını söylediği öğrenildi. Deneyimli teknik adam sayesinde Ozan konusunda bir adım öne geçen Siyah-Beyazlılar, Bursaspor yönetimiyle yaptığı pazarlıkların bir an önce olumlu yönde sonuçlanmasını bekliyor.

Yorumlar | 0
üye profil