Şenol Güneş: Oğuzhan'ın Dinamo Kiev Maçında Oynaması Zor

Şenol Güneş: Oğuzhan'ın Dinamo Kiev Maçında Oynaması Zor

Beşiktaş Teknik Direktör Şenol Güneş Şampiyonlar Ligi maçı öncesi gerçekleştirdiği toplantıda , "Oğuzhan'ın Dinamo Kiev maçında oynaması zor görünüyor." dedi.

Şampiyonlar Ligi'nde yarın akşam Vodafone Arena'da B Grubu 2'inci maçında Dinamo Kiev ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş ve Alman oyuncu Andreas Beck basın toplantısı düzenlediler. Güneş toplantıda yaptığı açıklamada, "Biz bu gruptan çıkmak istiyoruz. Yetmez ama en kötü ihtimalle UEFA Avrupa Ligi'ne kalmak istiyoruz" dedi.

"İÇ SAHA MAÇLARIMIZI KAZANMAMIZ GEREKİYOR"

Andreas Beck, Dinamo Kiev maçının Beşiktaş tarihi açısından önemli olduğunu belirterek, " Şampiyorlar Ligi'nde olduğumuz için gurur duyuyoruz.Yarın Vodafona Arena'da ilk Şampiyorlar Ligi maçımıza çıkacağız. Onun içinde tarihi bir gün olacak. Zor bir maç olacak ama hocamız bizi çok iyi çalıştırdı ve maçta onun verdiği taktikler ile başarılı olacağız. Benfica ile oynadığımız ilk Şampiyonlar Ligi maçında bence iyi oynadık ama galip gelemedik. Şampiyonlar Ligi'nde dış sahadan alınan 1 puanda önemlidir. Zor ve denk takımların olduğu bir gruptayız ama bu zor gruptan çıkabilmemiz için özellikle iç saha maçlarımızı kazanmamız gerekiyor" diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil