Şenol Güneş'e çılgın teklif! 8 milyon Euro ve sınırsız transfer...

Şenol Güneş'e çılgın teklif! 8 milyon Euro ve sınırsız transfer...
Yayınlanma Tarihi: 11.04.2018 15:58 | Değiştirme Tarihi: 11.04.2018 15:58

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, sadece Türkye’de değil, dünyada da ilgi görmeye devam ediyor.

2015-2016 sezonun başında siyah-beyazlı takımın başına geçen ve görev yaptığı 2 yılda da şampiyonluk yaşayan deneyimli teknik adam, Beşiktaş’la üst üste 3. şampiyonluğun mücadelesini veriyor. 

Daha önce Güney Kore’de de çalışan deneyimli teknik adama bu sefer Katar takımları talip oldu. Katar Yıldızlar Ligi’nde 2. sırada bulunan Al Sadd kulübü yetkilileri, Şenol Güneş’e yıllık 8 milyon Euro ücret ve sınırsız transfer yetkisi verdi. Başarılı hocayı çok isteyen Al Sadd’lı yetkililer, menajerler aracıyla tekliflerini ilettiler. Siyah-beyazlı kulüp ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Şenol Güneş ise, Beşiktaş’ta yapmak istediği işler olduğunu dile getirerek teklifi reddetti. Siyah-beyazlı takımla başarılı bir performans çizen Güneş, sözleşmesini tamamlamak istediğini ifade etti. 

Güneş’e tek teklif Al Sadd takımından değil. Katar Yıldızlar Ligi’nin 4. sırasında bulunan Al Gharafakulübü de başarılı hoca ile ilgileniyor. Teknik direktörülüğünü Bülent Uygun’un yaptığı Al Grafaha yöneticileri, sıralamada puan olarak geri kaldıkları için Uygun’un perofrmasından memnun olmadıkları ve 2 ay sonra yolları ayırmayı düşündükleri ifade edildi. Güneş’e teklif getiren Katar kulübü, Al Sadd’da olduğu gib ret cevabı aldı. (Yeni Şafak)