Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şenol Güneş basın toplantısında konuştu!

Şenol Güneş basın toplantısında konuştu!

Teknik direktörü Şenol Güneş, Vodafone Arena'da düzenlenen toplantıya futbolculardan Andreas Beck ile katıldı. Bu görüntünün ardından Gökhan Gönül'ün yarınki maçta yedek oturacağı yorumları yapıldı.

27.09.2016 16:43

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenbol Güneş, Şampiyonlar Ligi  B Grubu ikinci maçında Dinamo Kiev ile oynanacak karşılaşma öncesi açıklamalarda bulundu.

Vodafone Arena'da oynanacak ilk Devler Ligi maçı öncesi basın toplantısı yapan Güneş, "Bizim için önemli olan Şampiyonlar Ligi. Vodafone Arena'da ilk maç son maç çok da önemli değil. Biz taraftarımızı bekliyoruz, destekleriyle de kazanmak istiyoruz. Rakibimiz çok koşan, yardımlaşan bir takım. Çok koşmamız gereken zorlu bir maç oynayacağız. Biz bu gruptan çıkmak istiyoruz. UEFA Avrupa Ligi bizim için kötü bir alternatif." şeklinde konuştu.

Oğuzhan Özyakup'un durumu hakkında konuşan Güneş, "Oğuzhan ağrısı devam ettiği için kadroda olmayabilir. Oğuzhan bizim için çok önemli ve değerli bir oyuncu. Kendi adına istikrarı yakalayamadı. Rotasyon gibi bir düşüncem yok. Duruma göre bir 11 yapıyoruz. Genele bakınca çok değişiklik yapmayacağız. Yarın için kadroyu veremem ama Oğuzhan dışında sakat yok." dedi.

Yorumlar | 0
üye profil