Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yengeye protesto şoku!

Yengeye protesto şoku!

Fenerbahçe, Bursaspor'a 3-0 yenilerek kupaya veda ederken Selçuk Şahin oyundan çıkarken yuhalandı. Maçı tribünden takip eden Selçuk'un eşi bu duruma çok üzüldü.

22.05.2015 11:17

Fenerbahçe’nin Ziraat Türkiye Kupası’nda Bursaspor’a 3-0 mağlup olduğu maçta Selçuk Şahin’in çiçeği burnunda eşi Emel Demiryürek de tribünlerdeydi.Sahasında Bursaspor’a farklı yenilerek kupaya veda eden ve Galatasaray’la final oynama şansını kaçıran Fenerbahçe’de taraftarlar isyan etti. Aziz Yıldırım’ı ve İsmail Kartal’ı istifaya davet eden taraftarların hışmına sahaya kaptan olarak çıkan Selçuk Şahin de uğradı. Maç içerisinden yaptığı geri paslardan dolayı taraftarların ıslıklarına maaruz kalan Selçuk Şahin, oyundan alınırken bir hayli üzgündü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yenge şoka uğradı!

Maçı takip edenler arasında Fenerbahçe’nin çiçeği burnunda yengesi Selçuk Şahin’in eşi de vardı. Eşinin taraftarlar tarafından yuhalanmasına ve Fenerbahçe’nin 3-0’lık farklı bir skorla kupadan elenmesine bir hayli üzülen Emel Demiryürek, tribünleri kahrolarak terk etti.

Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe’nin milli futbolcusu Selçuk Şahin, geçtiğimiz haftalarda hayatını Emel Demiryürek ile birleştirdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil