Selçuk İnan yerine Sneijder kaptan oluyor

Selçuk İnan yerine Sneijder kaptan oluyor

Kayserispor maçında devre arasından oyundan alınarak büyük bir şok yaşayan Selçuk İnan bir darbe daha aldı. Selçuk İnan, kaptanlığı da Sneijder'e kaptırıyor.

Kayserispor maçında devre arasından oyundan alınarak bir ilki yaşayan ve soyunma odasında arkadaşlarına içini dökerek, "ihalenin üzerime kalması için uğraşılıyor" diyen Selçuk İnan bir darbe daha aldı. Selçuk İnan, kaptanlığı da Sneijder'e kaptırıyor.

Camia içinden gelen eleştirilerinde etkisiyle Riekerink’in orta sahada De Jong-Tolga ikilisini düşünmesi, takımın 2. kaptanı Sneijder’ı takımın yeni kaptanı yapıyor.

Galatasaray’ın Hollandalı çalıştırıcısı Jan Olde Riekerink’in Kayserispor  maçının ilk yarısı biter bitmez kendisini oyundan alıp Nigel de Jong’u sahaya sürmesiyle  sarı kırmızılı formaya 6 yıl sonra bir ilki yaşayan Selçuk İnan’ın takım üzerindeki etkisi yavaş yavaş kayboluyor.

Riekerink’in orta sahada yeni transferler De Jong ile Tolga Ciğerci’yi oynatmak istemesi, Kayseri maçının ikinci yarısında kaptanlık bandını takan Wesley Sneijder’ın 1. kaptan olmasının yolunu da açtı.

Hollandalı yıldızın, bundan sonra hem saha içinde hem de saha dışında takımın yeni şefi olacağı ve takım ile yönetim arasında köprü görevini üstleneceği konuşulmaya başlandı.

Performansını yetersiz bulduğu Selçuk İnan’ı yedek bırakmayı planlayan Hollandalı çalıştırıcı, Ç.Rize karşısında pazubandı da yine ikinci kaptan olan Wesley Sneijder’e teslim edecek. İki sezondur düşüş içinde olan 

Selçuk İnan’ın ise eski günlerine dönmek için idmanlarda daha hırslı bir şekilde mücadele edeceği kaydedildi.

Sabri Sarıoğlu’nun kadro dışı kaldığı dönemde takım kaptanlığı verilen Selçuk, emektar oyuncunun takıma geri dönmesine rağmen unvanını korumuş ancak iki futbolcunun arası bir hayli açılmıştı. 

Görüntülenme : 2028 Güncelleme Tarihi: 13/09/2016 13:29:52
Yayınlanma Tarihi: 13/09/2016 13:27:59

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin