Selçuk İnan'dan 'kadro dışı' açıklaması!

Selçuk İnan'dan 'kadro dışı' açıklaması!

Fenerbahçe - Galatasaray maçında oyuna alınmadığı için Ayhan Akman ile tartışan ve kadro dışı kaldığı iddia edilen Selçuk İnan'dan ilk açıklama geldi.

Selçuk İnan ile Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu ve Mehmet Özbek, Point Hotel'de 1 saatlik görüşme yaptı Selçuk, Ayhan Akman ile arasında geçenleri anlatıp savunmasını yaptı. Galatasaray kaptanlarından olan Selçuk İnan kadro dışı bırakılmadı.

Ayhan Akman ile yaşadığı tartışma sonrası önceki gece “Sana izin verdik” diyerek idmana gelmemesi istenen Selçuk İnan dün Point Otel’de Levent Nazifoğlu ve Mehmet Özbek ile biraraya gelirken kriz bu zirve ile aşıldı. Kaptan akşam saatlerinde gerçekleşen toplantı sonrası kadro dışı kalmadığını söylerken, başkan Dursun Özbek’le bir görüşme gerçekleştireceğini açıkladı.

Selçuk en iyi anlaştığı isimlerden birinin Ayhan Akman olduğunu belirtirken, “Sadece oyuna girmek istediğimi söyledim. Yaptığım buydu. Kimseden bir çekincemiz yok. Biz bu zamana kadar Galatasaray’a hizmet ettik, bundan sonra da etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Görüntülenme : 866 Güncelleme Tarihi: 22/11/2016 10:46:30
Yayınlanma Tarihi: 21/11/2016 23:24:19

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin