Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Şekip Mosturoğlu'ndan Pellegrini ve Bielsa cevabı

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Twitter hesabından kendisine sorulan Manuel Pellegrini ve Bielsa sorusuna cevap verdi.

14.08.2016 19:18

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken yönetimin yeni teknik direktör arayışları devam ediyor.Taraftarlar da bu yeni ismin kim olacağını merak ederken listede bulunan en dikkat çekici isimler olarakBielsa ve Pellegrini'nin isimleri ön plana çıkıyor.Sarı-Lacivertliler'de Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Twitter'dan taraftarların merak ettiği soruya açıklık getirdi.

Bir Fenerbahçe taraftarı sosyal medyadan tecrübeli yöneticiye,  "Bielsa boştayken neden hoca arıyoruz ? Defansif hoca istemiyoruz Pellegrini olmadıysa Bielsa olsun taraftarın istediği oyunu oynatır." sorusunu sordu.Şekip Mosturoğlu'da bu soruya" Türkiye'nin içinden geçmekte olduğu şartlar maalesef istenen her futbolcu ve teknik adamın gelmesine müsait değil." cevabını verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Aykut Kocaman cevabı
Bu soruların ardından Aykut Kocaman ile ilgili sorulara da manidar bir cevap vererek " İyi arkadaş ve dosttur. Kendisini çok severim." cevabını verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil