Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şekip Mosturoğlu'ndan Pellegrini ve Bielsa cevabı

Şekip Mosturoğlu'ndan Pellegrini ve Bielsa cevabı

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Twitter hesabından kendisine sorulan Manuel Pellegrini ve Bielsa sorusuna cevap verdi.

14.08.2016 18:56

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken yönetimin yeni teknik direktör arayışları devam ediyor.Taraftarlar da bu yeni ismin kim olacağını merak ederken listede bulunan en dikkat çekici isimler olarak Bielsa ve Pellegrini'nin isimleri ön plana çıkıyor.Sarı-Lacivertliler'de Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Twitter'dan taraftarların merak ettiği soruya açıklık getirdi.Bir Fenerbahçe taraftarı sosyal medyadan tecrübeli yöneticiye,  "Bielsa boştayken neden hoca arıyoruz ? Defansif hoca istemiyoruz Pellegrini olmadıysa Bielsa olsun taraftarın istediği oyunu oynatır." sorusunu sordu.Şekip Mosturoğlu'da bu soruya" Türkiye'nin içinden geçmekte olduğu şartlar maalesef istenen her futbolcu ve teknik adamın gelmesine müsait değil." cevabını verdi. 

erhansanl) 14 Ağustos 2016 
SntMSM) 14 Ağustos 2016Aykut Kocaman cevabıBu soruların ardından Aykut Kocaman ile ilgili sorulara da manidar bir cevap vererek " İyi arkadaş ve dosttur. Kendisini çok severim." cevabını verdi. 
rayffles2 i Şekip bey daha kaç mentiona yazıyım Kocaman hakkında ufak bi işaret verin ne bılıyım en ufak hareket olur :) yorldum:)— Mask (
Devrim1907_ iyi arkadaş ve dosttur. Kendisini çok severim.— M.Şekip Mosturoğlu (@SntMSM) 14 Ağustos 2016 

Yorumlar | 0
üye profil