Fener'in eski hocası PTT 1 Lig'de!

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, teknik direktörlük için geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'nin yardımcı antrenörlüğünü yapan Sefer Yılmaz ile anlaştıklarını söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2015 19:41
Değiştirme Tarihi: 30.06.2015 19:41
Fener'in eski hocası PTT 1 Lig'de!

Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ bugün yaptığı açıklamada, "Genç bir hoca ile çalışmak istiyorduk. İlk günden bu yana gündemimize birçok isim gelmişti ancak tercihimizi Sefer hocadan yana yaptık. Yeni hocamız en kısa sürede görevine başlayacaktır. Anlaşmamız her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun" dedi. 

Sefer Yılmaz kimdir?

Antrenörlüğe 2004 yılında İsmail Kartal ile başlayan Sefer Yılmaz geçtiğimiz sezon Fenerbahçe'nin yardımcı antrenörlüğünü yaptı. Daha sonra Sivasspor'un 38 yıl sonra tekrardan süper lige çıkmasında büyük emeği geçmişti. İsmail Kartal ile birlikte Mardinspor veAltay'da çalışan Sefer Yılmaz 2006-2009 yılları arasında yine Sivasspor'da Lorant, Pecze ve Bülent Uygun'un yardımcılıklarını yaptı.UEFA ve Şampiyonlar Ligi tecrübesi yaşayan, 2013'te Gaziantepspor'da Bületn Uygun'un ekibinde yer alan Yılmaz, Sivasspor'da Roberto Carlos ile de çalıştı. Sefer Yılmaz son olarak Fenerbahçe'de yardımcı antrenör olarak görev yaptı.