Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Schumacher'in durumuyla ilgili flaş açıklama!

Schumacher'in durumuyla ilgili flaş açıklama!

Ferrari'nin eski patronu Ross Brawn, Michael Schumacher'in sağlık durumunda umut verici bir takım işaretler olduğunu söyledi.

04.11.2016 12:07

2012 sonunda Formula 1'e veda eden Michael Schumacher, 2013 Aralık ayında kayak yaptığı sırada kaza geçirerek başından ciddi şekilde yaralanmıştı. Uzun süre komada tutulan ve Cenevre'deki evinde rehabilitasyona tabi tutulan Schumacher'in sağlık durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yok.

Ailesi Schumacher'in durumunu gizli tutarken, Alman pilotun avukatı, Schumacher'in yürüyebildiği haberlerini yalanladı.Michael Schumacher'e yakınlığıyla bilinen Ross Brawn, Schumacher'in durumunda 'umut verici' işaretler olduğunu söyledi. BBC'ye konuşan Brawn "Ailesi Michael'ın tedavi sürecini gizli tutmak istedi ve ben de buna saygı duyuyorum."

"Schumacher'in durumunda umut verici semptomlar olduğunu söyleyebilirim. Onun için her gün dua ediyorum. Bundan daha fazlasını söylemek, ailenin mahremeyeti açısından doğru olmaz."

"Yine de bir şeyler söylemek zorundaysam Michael'ın durumu hakkında ortada çok fazla söylenti dolaştığını söyleyebilirim ki bu söylentilerin çoğu yanlış."

"Onun için her gün dua ediyorum, durumunda bazı gelişmeler olmaya devam ediyor. Umarım bir gün iyileşebilir" şeklinde konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil