Şampiyonluk güle oynaya gelmez

Şampiyonluk güle oynaya gelmez

“Yüzüncü yıl şampiyonluğu sonrası oynanan sezonun devre arasında bizi şampiyon ilan ettiler ama olamadık. Lig uzun bir maraton. Nisan ayında güle oynaya şampiyon oluruz diye bir şey yok.”

“Yüzüncü yıl şampiyonluğu sonrası oynanan sezonun devre arasında bizi şampiyon ilan ettiler ama olamadık. Lig uzun bir maraton. Nisan ayında güle oynaya şampiyon oluruz diye bir şey yok.”

Beşiktaş Kulübü, A Takım'ın kara yolculukları için Temsa ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Vodafone Arena Stadı'nda yapılan lansmanda konuşan başkan Fikret Orman, bu hafta sonu oynayacakları Galatasaray derbisi ve şampiyonluk yarışı hakkında açıklamalarda bulundu.DURSUN BEY DERBİYE GELSİNVodafone Arena'da oynanacak ilk derbiyi kazanmak istediklerini söyleyen Orman, "Yeni stadımızdaki ilk derbiyi çok önemsiyoruz. Her derbinin kendine özgü hikayesi olur. Sahada oyuncuların karar vereceği, izleyenlerin hoşça seyredecekleri, anı olarak kalacak bir maç olmasını temenni ediyorum. Şansın bizden yana olmasını umut ediyorum" dedi. Derbiye Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i davet edip etmediğine yönelik soruya, "Dursun Özbek'le konuşmadım. Böyle bir şeye gerek yok" karşılığını veren Fikret Orman, "Dursun bey gelirse ilk derbiyi izlemekten keyif alırız" ifadesini kullandı.TARAFTAR KIZMAKTA HAKLI...Taraftarların, Galatasaray maçı için belirlenen bilet fiyatlarına gösterdiği tepkiyi haklı bulduğunu söyleyen Orman, şöyle konuştu: "Bilet fiyatları konusunda taraftarlarımız haklı. Beşiktaş'ta 32 bin kombine kart sahibi var. Kombineliler bir maçı ortalama 40-50 liraya izliyor. Biletler karaborsaya düşüyor. Bizim işimiz kulübümüze en yüksek geliri getirebilmek. Karaborsanın kazanması yerine kulübün kazanmasını istiyoruz. Taraftar kendi açısından bakıyor, biz kendi açımızdan bakıyoruz. Sosyal medyada eleştiri yazanlara bakıyorum, araştırıyorum, yüzde 60'ının Passolig'i yok."F.BAHÇE TOPARLANACAKTIRFikret Orman, spor kamuoyunda Beşiktaş'ın erken şampiyon ilan edilmesinden rahatsız olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Yüzüncü yıl şampiyonluğu sonrası oynanan sezonun devre arasında bizi şampiyon ilan ettiler ama olamadık. Lig uzun bir maraton. Nisan ayında güle oynaya şampiyon oluruz diye bir şey yok. Tabii ki elimizde olsa şu anda şampiyon olmak isteriz. Ancak şu anda böyle yorumlar yapılması doğru değil. Fenerbahçe kötü başlamış olsa da hareketlenecektir. Galatasaray iyi gidiyor. Medipol Başakşehir, Osmanlıspor, Bursaspor iyi performans sergiliyor. Futbolda sakatlıklar, şanssızlıklar var. Ligin çok başındayız. Önümüzde oynanacak çok önemli maçlar var."SPONSOR GELİRİ 10 KAT ARTTITemsa Maraton ile yapılan sponsorluk anlaşmasından memnuniyet duyduğunu ifade eden Orman, "Son 4 yılda sponsorluk gelirlerimizi 10 kat artırdık. Bütün ilişkilerimizde karşılıklı kazanma ilkesiyle hareket ettik. İyi bir ekibimiz var. Hem iletişim hem de pazarlama tarafında mücadele ediyoruz. İşimizi iyi yaptığımız gözüküyorsa ne güzel. Beşiktaş, farklılıkların takımıdır" dedi.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 20/09/2016 02:28:04

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin