Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçları ne zaman oynanacak?

Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçları ne zaman oynanacak?
Yayınlanma Tarihi: 15.04.2019 14:45 | Değiştirme Tarihi: 15.04.2019 14:45

Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş mücadeleleri için heyecan dorukta. UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçları geçtiğimiz hafta oynanmıştı. Futbolseverler rövanş karşılaşmalarının ne zaman oynanacağını merak ediyor. Peki, Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçları ne zaman oynanacak?

Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçları ne zaman sorusunun yanıtı binlerce futbolseverin sorguladığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Peki, Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçları ne zaman oynanacak?

Çeyrek final rövanşlarında yarın TSİ 22.00'de Juventus-Ajax (1-1) ve Barcelona-Manchester United (1-0), 17 Nisan Çarşamba günü de aynı saatte Porto-Liverpool (0-2) ve Manchester City-Tottenham (0-1) maçları yapılacak. Karşılaşmalar beIN Sports kanallarından naklen yayınlanacak.

Yarı finalde Manchester City-Tottenham ile Juventus-Ajax eşleşmelerinin galipleri birbirlerine rakip olacak. Barcelona-Manchester United ile Porto-Liverpool eşleşmelerinde tur atlayan ekipler de yarı finalin diğer ayağında karşılaşacak.