Salih Uçan transfer olacak mı? Son durum ne? İşte resmi açıklama

Ara transfer döneminin başlamasıyla birlikte transfer haberleri de gündeme gelmeye başladı. Takımlar, sezonun ilk yarısında tespit ettiği noktalara takviye yapmak için kolları sıvadı. Son dönemde adı transfer haberleriyle sık sık anılan Alanyaspor'un yıldızı Salih Uçan'ın son durumu ile ilgili açıklama ise menajer Ömer Uzun'dan geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 08.01.2021 15:37
Değiştirme Tarihi: 08.01.2021 15:37
Salih Uçan transfer olacak mı? Son durum ne? İşte resmi açıklama

Salih Uçan transferinde son durum nedir? Transfer döneminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Alanyasporlu Salih Uçan transfer olacak mı? Menajer Ömer Uzun, Milliyet Skorer'e özel açıklamalarda bulundu. 

Menajer Ömer Uzun sezon sonunda sözleşmesi sona erecek yıldız oyuncu için "Salih Uçan şu anda Alanyaspor'un kontratlı oyuncusu. Basında birçok şey yazılıyor. Sezon sonu sözleşmesi bitiyor. 

Avrupa'da da uzun yıllar oynadı. Değerli ve kaliteli bir oyuncu. Alanyaspor'da iyi sezon geçiriyor. Takımın başarısına konsantre olmuş durumda. Böyle spekülasyonların olması normal. Yurt içi ve yurt dışından takımların ilgilenmesi de normal. Şu anda Alanyaspor'a ulaşan resmi bir teklif yok. Salih Alanyaspor'un sözleşmeli oyuncusu" dedi.

Ömer Uzun 'wonderkid' olarak gösterilen oyuncusu Ravil Tagir için ise şöyle konuştu: "Başakşehir'e daha yeni transfer oldu. Çok genç. Başakşehir Süper Lig'in son şampiyonu.

Hocamızla ve teknik heyetle sürekli görüşüyoruz. Önce Başakşehir'de oynamaya başlayacak. İyi de çalışıyor. Bir-iki sakatlık yaşadı. İyi bir kupa maçı çıkardı. Okan hoca hazır olduğunda görev verecek.

Kariyer planında herhangi bir sapma yok. Sırasını bekleyecek. Teknik heyet ve kulüp onu çok destekliyor.
 

Etiketler: salih uçan