Salih Uçan'dan milli takım tepkisi! 'Hayal kırıklığı yaşıyorum...'

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş'in bugün basın toplantısında EURO 2020 kadrosunu açıklamasının ardından, başarılı futbolcu Salih Uçan'dan tepkili bir paylaşım geldi. Salih Uçan paylaşımında, "Milli Takım forması giymek benim için her zaman büyük onur. Elbette teknik ekibin kararlarına saygı duyuyorum ancak büyük de bir hayal kırıklığı yaşıyorum." ifadelerine yer verdi.

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2021 16:22
Değiştirme Tarihi: 14.05.2021 16:22
Salih Uçan'dan milli takım tepkisi! 'Hayal kırıklığı yaşıyorum...'

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş'in EURO 2020 kadrosunu açıklamasının ardından Alanyasporlu futbolcu Salih Uçan'dan ilk tepki geldi.

Salih Uçan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Milli Takım forması giymek benim için her zaman büyük onur. Elbette teknik ekibin kararlarına saygı duyuyorum ancak büyük de bir hayal kırıklığı yaşıyorum. 2 senedir iyi bir futbol sergilediğimi düşünüyorum. Yüzüme aldığım darbeyle ilgili durumu atlattım. Antrenmanlarıma kaldığım yerden devam ediyorum. Zoru severim, pes etmek yok, mücadeleye devam" dedi.

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş ise, "Salih Uçan sakat. Bunu biliyorsunuz. Bizim düşündüğümüz çok isim var. Bütün oyunculara kapımız açık" şeklinde konuştu.