Salih Uçan'a kritik uyarı!

Salih Uçan'a kritik uyarı!

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Salih Uçan'a bir uyarı da FB TV ekranlarından geldi...

Fenerbahçe'nin gelecekteki yıldız adaylarından biri olarak gösterilen ama isteneni bir türlü veremeyen Salih Uçan'a FB TV ekranlarından uyarı geldi. Fenerbahçe Teknik Direktörü Dirkl Advocaat'ın üst üste 2 maçta da kadroya almadığı genç yıldızın artık kendi eksiklerini görmesi gerektiği söylendi.

Roma'dan büyük umutlarla döndü...
Fenerbahçe'de sezon başında büyük umutlarla kiralık oynadığı Roma'dan geri dönen ve takıma katılan Salih Uçan, Dick Advocaat tarafından Gaziantepspor maçının kadrosuna da alınmadı.

Hollandalı hocanın Zorya maçının ilk yarısında oynattığı ve devre arasında oyundan aldığı Salih, hem Kasımpaşa hem de Gaziantepspor maçında kadroya alınmadı.

FB TV'de uyarı...
Genç oyuncuya, FB TV ekranlarında yorum yapan Kemalettin Şentürk'ten uyarı geldi. Şentürk, 22 yaşındaki oyuncunun eksikleri olduğunun farkına varması gerektiğini belirterek şunları söyledi:

"Salih artık kendine bakmalı ve neden oynamadığını düşünmeli. Roma'dan sonra neden burada oynamadığının farkına varmalı, eksiklerini görmeli. Advocaat'a saygı duymak lazım. Salih'in önünde hem kendi anlamında, hem de takım anlamında örnekler var, özeleştiriyi yapmalı."

Görüntülenme : 518 Yayınlanma Tarihi: 26/09/2016 12:01:03

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin