Fenerbahçeli yöneticiden teknik direktör açıklaması!

Yayınlanma Tarihi: 02.06.2015 10:10 | Değiştirme Tarihi: 02.06.2015 11:14

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu, şampiyonluğun kaybedilmesindeki en büyük nedenin yaşadıkları silahlı saldırı olduğunu söyledi. Mahmut Uslu, yeni teknik direktör İtalyan olacak diye bir kural olmadığını da vurguladı.

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu, basın mensuplarına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Uslu'ya göre bu sezon şampiyonluğun kaybedilmesinin en büyük nedeni Rize dönüşü otobüse yapılan silahlı saldırı oldu. Uslu, “Saldırıdan sonra oyuncuların performansında büyük bir düşüş yaşandı. Yabancı oyuncular gitmek istediler. Oyuncularla konuşmalar yaptık, dışarıdan psikolog mu getirmedik, hepsini yaptık. Biz olayın etkilerini atlattığımızı düşünüyorduk, ama yanıldığımızı anladık. Saldırıdan sonra resmen çöküş başladı. Yabancılar gitmek istedi. Şampiyonluğun kaybedilmesindeki en büyük etkenin bu saldırı olduğunu düşünüyorum” dedi.

Yeni sportif direktör Terraneo'yu da öven Mahmut Uslu, "bu hoca bütün dünyanın bildiği bir isim. Her yerde bağlantıları olan bir spor adamı diye konuştu. Her yerde bağlantıları olan bir spor adamı." tanımını yaptı. Mahmut Uslu yeni teknik direktörle ilgili de ipucu verdi. "Sportif direktörümüz İtalyan oldu diye teknik direktörümüz de illa ki İtalyan olacak diye bir şey yok" açıklamasıyla bir çok isimle görüşüldüğüne vurgu yaptı.