Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sağlıklı yaşam için spor

Sağlıklı yaşam için spor

MUĞLA'nın Menteşe İlçesi'nde haftanın 5 günü düzenlenen 'Sağlıklı Yaşam İçin, Spor Yapıyoruz' etkinliğinde kentin farklı noktalarından gelen vatandaşlar uzman antrenör eşliğinde ücretsiz step, aerobik ve pilates yapıyor.

14.07.2016 16:16

Menteşe Belediyesi'nin sabahları Atatürk Bulvarı, akşamüstleri de Konakaltı Kültür Merkezi ve Karamehmet Mahallesi Menteşe Kooperatifleri bölgesinde düzenlediği ücretsiz 'Sağlıklı Yaşam İçin, Spor Yapıyoruz' etkinliğine 7'den 70'e herkes katılıyor. CHP'li Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yaşam kalitesini arttırmak ve daha sağlıklı yaşamak için spora destek verdiklerini söyleyerek "Egzersizlerimizden, 7'den 70'e herkes faydalanabiliyor. Sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi olan sporu halkımızın ayağına getirdik. Antrenörümüz Medine Cabbaroğlu eşliğinde, halka açık olan etkinliğimize, katılımın artarak devam edeceğine inanıyorum. Vatandaşlarımız yapacakları egzersizler ile hem kilo verecek, hem de daha sağlıklı bir yaşama kavuşacak" dedi.

Egzersizler, salı ve perşembe günleri 07.00-08.00 saatleri arası Atatürk Bulvarı, 17.30-18.30 saatleri arası Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi, pazartesi, çarşamba ve cuma günleri ise 19.30-20.30 saatleri arası Karamehmet Mahallesi Menteşe Kooperatifleri'nin bulunduğu alanda yapılıyor.

Yorumlar | 0
üye profil