Sadece 17 gün sürdü! Süper Lig ekibinde sürpriz istifa

Sadece 17 gün sürdü! Süper Lig ekibinde sürpriz istifa
Yayınlanma Tarihi: 28.10.2019 14:09
Değiştirme Tarihi: 28.10.2019 15:06

Tecrübeli teknik direktör Samet Aybaba, 17 gün önce sözleşme imzaladığı Kayserispor'dan istifa ettiğini açıkladı. 

Samet Aybaba, yaptığı açıklamada Kayserispor'daki teknik direktörlük görevinden istifa ettiğini belirtti.

Tecrübeli teknik direktör, ''Çok severek ve büyük bir heyecanla başladığım Kayserispor teknik direktörlüğü görevinden istifa ediyorum. Şahsım ve ekibimin görev yaptığımız kısa sürece ilişkin herhangi bir talebi yoktur.'' sözlerini kullandı.

SAMET AYBABA'NIN İSTİFASI KABUL EDİLDİ

İSTİKBAL Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Samet Aybaba, dün BTC Turk Yeni Malatyaspor'a 4-0 kaybetmelerinin ardından istifa etti. Kulüp resmi sitesinden yapılan açıklamada da, Aybaba'nın istifasının yönetim kurulu tarafından kabul edildiği belirtildi.

İstikbal Mobilya Kayserispor'la 17 gün önce teknik direktörlük konusunda anlaşan Samet Aybaba, bu süre içinde karşılaştığı Kasımpaşa A.Ş. ile 1-1 berabere kalırken, deplasmanda ise, BTC Turk Yeni Malatyaspor'a 4-0 mağlup oldu. Başarısız sonuçların ardından Aybaba, teknik direktörlük görevinden istifa etti. Kulüp resmi sitesinden yapılan açıklamada, "Teknik direktörümüz Sayın Samet Aybaba istifasını yönetimimize bildirmiş ve yönetim kurulumuz tarafından istifası kabul edilmiştir" ifadeleri kullanıldı.