Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Özel pankart! 'Gözünü seveyim Sabri...'

Özel pankart! "Gözünü seveyim Sabri..."

Kastamonu, Galatasaray maçı nedeniyle tarihi bir gün yaşadı. Binlerce futbolsever karşılaşmayı izlemek için stada akın ederken, tribünlerde ilginç pankartlar dikkat çekti.

23.12.2015 16:36

Ziraat Türkiye Kupası'nda karşı karşıya gelen Galatasaray ile Spor Toto 3. Lig ekibi Kastamonuspor 1966, tarihlerinde ilk kez maç yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ev sahibi ekibin taraftarları kulüp için özel bir yeri bulunan karşılaşmaya büyük ilgi gösterdi. 50 liradan satılan biletlerin tamamı tükendi.

'Çökme tehlikesi var' diye az seyirci alındı

4 bin kişilik statta 2 bin 500 kişilik maraton tribününe sadece 300 taraftar alındı. Bunun sebebi ise tribünün 'çökme tehlikesi' bulunması idi. Maraton tribünü için bilet alan taraftarların büyük bölümünün dışarıda kaldığı iddia edildi.

Bilet bulamayan taraftarlar, stadın tel örgü ile çevrilen kuzey tarafında, dışarıdan karşılaşmayı izledi. Yüzlerce futbolsever de stat çevresindeki bina ve tepelerden maçı seyretti.

Galatasaray taraftarı yalnız bırakmadı 

Galatasaraylı taraftarlar, takımlarını Kastamonu’da yalnız bırakmadı. Yaklaşık 700 sarı kırmızılı taraftar, karşılaşmayı kendilerine ayrılan tribünde izledi.

"Sabri reyiz kale şu yanda" 

Tribündeki Kastamonusporlu bir taraftarın, "Sabri Reyiz; Gözünü seveyim bizi vurma, kale şu yanda" yazılı pankart açtığı dikkati çekti.

Yorumlar | 0
üye profil