Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Sabri'den muhteşem rövaşata golü!

G.Saray, Beşiktaş'la oynayacağı derbinin hazırlıklarına bugün de devam etti. G.Saray'ın tecrübeli futbolcusu Sabri Sarıoğlu, idmanda attığı şık rövaşata golüyle dikkatleri üzerine çekti.

21.09.2016 18:12

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Jan Olde Riekerink yönetiminde bir araya gelen oyuncular, ilk olarak salonda kuvvete dayalı bir çalışma gerçekleştirdi. Daha sonra Jupp Derwall Antrenman Sahası’na çıkan sarı-kırmızılı takım, ilk olarak bireysel savunmaya yönelik pas egzersizleri yaptı. Antrenmanın devam eden bölümünde dar alanda, üç ayrı takım hâlinde üçe üç yüksek tempolu bir maç yapıldı. Sabah antrenmanı, interval koşuların ardından sonlandırıldı.

Antrenmanda Sabri Sarıoğulu attığı rövaşata gölüyle alkış topladı.

Galatasaray, Beşiktaş karşılaşmasının hazırlıklarını yarın sabah saat 10.30’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.

Antrenman sonrası saat 13.00’te Fernando Muslera, Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Medya Merkezi’nde düzenlenecek basın toplantısına katılacak. Saat 13.30’da ise teknik direktör Jan Olde Riekerink, Beşiktaş maçı öncesi medya mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Yorumlar | 0
üye profil