Ryan Giggs'in kardeşi Rhodri Giggs'ten şok açıklama: Abim eşimle yasak aşk yaşadı, annem bana küstü

Ryan Giggs'in kardeşi Rhodri Giggs'ten şok açıklama: Abim eşimle yasak aşk yaşadı, annem bana küstü
Yayınlanma Tarihi: 03.12.2019 13:32 | Değiştirme Tarihi: 03.12.2019 13:32

Manchester United'ın efsane futbolcularından Ryan Giggs'in canı, kardeşinin karısıyla yaşadığı yasak ilişkinin yeniden gündeme gelmesi nedeniyle sıkkın. Galler Milli Takımı ile başarıdan başarıya koşan Ryan Giggs'in geçmişteki hatası peşini bırakmayacak gibi...

Manchester United’ın efsane oyuncusu Ryan Giggs’in kardeşi Rhodri yıllar sonra yaptığı açıklamalarla spor ve magazin gündemine oturdu.

Rhodri Giggs, 8 yıl boyunca eşi Natasha birlikte olan erkek kardeşi Ryan’ın tüm aileyi paramparça ettiğini söyledi. Bir podcast programına konuk olan Rhodri, yasak aşkın ortaya çıktığı 2011 yılından bu yana abisi Ryan ile konuşmadığını belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Rhodri Giggs, annesinin de abisinin tarafını tuttuğunu ve kendisiyle konuşmadığı söyleyerek, ’35 madalyam yok, Manchester United’da 20 sene oynamadım ve büyük bir eve sahip değilim tabii’  diye annesi Lynne Giggs’e tepki gösterdi.

“Sanki aldatmayı ben yaptım. 3 çocuğum var, biri 5 yaşında annemle hiç tanışmadı, biri 13 yaşında 7-8 yıldır annemi görmedi. Onlar ne yaptı? 1,5 km uzakta oturuyorlar. Ailemden kimseyle konuşmuyorum, onlar da benimle konuşmuyor. Ama hepsi Ryan ile konuşuyor, Galler’de yaşayıp Galler maçlarına gidip güzel yemekler yiyor güzel ağırlanıyorlar. Onların sevdiği bu.”

Eşiyle abisinin arasındaki ilişkiyi basından öğrendiğini açıklayan Rhodri, haberlerin çıktığı sabah eşinin annesinin eve geldiğini ve Natasha’dan (ilişkiyi itiraf eden) bir mektup getirdiğini söyledi. Natasha’nın ise önceki gün çocukları alarak İspanya’ya gittiği ve telefonunu kapattığı belirtildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yasak ilişki 2011 yılında Natasha’nın 8 yıl boyunca Ryan Gigs ile birlikte olduğunu basına açıklamasıyla ortaya çıkmıştı. Natasha Giggs, Rhodri ile evlenmeden birkaç hafta önce Ryan’ın bebeğini aldırdığını açıklamıştı. 2003 yılında başlayan ilişki 2010 yılında Natasha ile Rhodri’nin ile evlenmesine rağmen devam etti. Bu süreçte Ryan Giggs’in de kendi eşi Stacey Giggs’den iki çocuğu oldu. 2013 yılında boşanan Natasha ve Rhodri’nin de evliliklerinden iki çocukları bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ryan Giggs ise 2017 yılında eşiyle resmen boşandı.

Kaynak: SÖZCÜ SKOR