Ryan Donk transferinde yönetime büyük tepki

Transfer döneminin resmi olarak başladığı ilk günde Ryan Donk transferini resmen açıklayan Galatasaray'da, taraftarlar yönetime büyük tepki gösteriyor.

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2016 12:02
Değiştirme Tarihi: 06.01.2016 13:21

Galatasaray, Ryan Donk transferini ve oyuncunun kulübe olan maliyetini açıkladı, taraftarlar yönetime yüklenmeye başladı. 


Geçtiğimiz sezonu 3 kupayla kapasına rağmen,Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın transferleriyle yönetimden yıldız transferi bekleyen ancak özellikle Ibrahimovic transferinde büyük hayal kırıklığı yaşayan Galatasaraytaraftarı, daha sonra Umut Bulut'un sözleşmesinin otımatik olarak uzaması, Sabri'ye yapılan zam veGrosskreutz transferindeki son dakika skandalıyla yönetime adeta ateş püskürmüştü. 

 

Donk transferine de tepki yağdı


Devre arasına Fenerbahçe'nin 10, Beşiktaş'ın ise 11 puan gerisinde giren ve hem kadro hem de oynanan oyun açısından rakiplerinin gerisinde kalan Galatasaray, transfer döneminde de tepkileri almaya devam ediyor. Kasımpaşa'nın Hollandalı savunmacısı Donk'u kadrosuna katan ve Lacivert Beyazlılar'a 2,5 milyon euro bonservis ödeneceğini açıklayan Cim Bom'da taraftarlar, 5 ay sonra sözleşmesi bitecek olan bir oyuncuya bu bonservis bedelinin verilmesini doğru bulmadı. Sosyal medyada taraftarlar yönetime karşı tavrını sürdürdü.