Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Ronaldo'yu Delirttiler!

Portekiz Milli Takımı ve Real Madrid'in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun bire bir boyutlarda balmumundan yapılmış heykeli Madrid'deki Balmumu Müzesi'nde sergileniyor

08.12.2013 13:41

İspanya Kral Kupası ilk turunda Real Madrid'in 3. lig takımlarından Olimpic de Xavita ile oynayacağı maçta sakatlığı geçmesine rağmen kart cezalısı olduğu için oynamayacak Ronaldo, balmumu heykilinin açılış törenine katıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.  Madrid'in merkezinde bulunan Balmumu Müzesi'nin önünde kurulan alana gelen Ronaldo, balmumundan yapılmış heykelini açtıktan sonra kısa süreli bir şaşkınlık yaşadı.Portekiz Milli Takımı forması giydirilmiş heykelini bir süre inceleyen Ronaldo, ''Hemen hemen bana benziyor'' değerlendirmesinde bulunarak, yetkililere teşekkür etti. Haber ile ilgili metin girin!.  Yıldız futbolcu, açılış alanına girişi sırasında kendisine sarılmaya çalışan bir hayranına tepki gösterdi.Yüzüne dokunan hayranına "böyle de olmaz ki" diyerek tepki gösteren Ronaldo, tören sonrasında birkaç hayranına imza verdi. Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil