Roma'dan Cengiz Ünder kararı! Galatasaray'a geliyor mu?

Roma'dan Cengiz Ünder kararı! Galatasaray'a geliyor mu?
Yayınlanma Tarihi: 21.11.2017 12:38 | Değiştirme Tarihi: 21.11.2017 12:38

Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Cengiz Ünder için milli futbolcunun menajeri Ömer Uzun açıklamalarda bulundu.

Sezon başında Türk futbolu adına tarihi bir bonservis bedeli karşılığında Roma'ya transfer olan ancak Türkiye'nin transfer gündeminden düşmeyen Cengiz Ünder konusunda İtalyan kulübü son noktayı koydu. 

 

Milli futbolcunun menajeri Ömer Uzun Roma kulübü ile geçen hafta yaptığı görüşmede İtalyan kulübünün devre arası için Cengiz'i bırakma gibi bir planları olmadığını kendisine ilettiğini açıkladı. 

 

Açıklamalarda bulunan Ömer Uzun, "Roma kulübü ile oturduk konuştuk. Devre arası geliyor, belki kiralık filan planları olabilir, biz de ona göre programımızı yaparız. Bu konuda düşüncelerini öğrenmek için gidip konuştum bana kesinlikle böyle bir planlarının olmadıklarını söyledi. 

 

"Galatasaray'dan hiçbir teklif yok"

 

Cengiz'den çok memnun olduklarını, İtalyancasının gelişimiyle birlikte adaptasyonunun daha iyi hale gelebileceğini bana ilettiler. Zaten Cengiz'in de Roma'dan ayrılma gibi bir düşüncesi yok. Şu anda yoğun bir şekilde İtalyanca eğitimi alıyor, hergün eve hoca geliyor. İtalyaya alışıyor. İnşallah kısa zamanda Cengiz adaptasyon sürecini atlatacak. Kolay değil. Genç bir oyuncu ve Roma gibi büyük bir kulüp adaptasyon süre alıyor" dedi. 

 

Menajer Ömer Uzun son günlerde sürekli gündeme gelen Galatasaray iddialarıyla ilgili olarak da, "Ne bana ne kulübe, Galatasaray kulübünden gelen bir şey yok. Hani düşüncelerimizi öğrenmek isterler böyle bir şey de sorulmadı nereden çıkıyor bunlar bilmiyorum" açıklamasını yaptı. (Sporx)