Rock'n Dark'ta Büyük Final Heyecanı

Rock'n Dark Müzik Yarışması Türkiye Finali'nde yarışacak isimler belli oldu.

Yayınlanma Tarihi: 12.05.2012 13:28
Değiştirme Tarihi: 14.05.2012 15:11
Rock'n Dark'ta Büyük Final Heyecanı

Rock’n Dark 5 kapsamında bu yıl 8 ilde gerçekleştirilen bölge finallerinden seçilen 3 finalist; 2 Haziran Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek büyük finalde birincilik için sahne alacak.

Duman, Melis Danişmend ve TNK’nin konserleri ile çoşmak, sürpriz açıkhava etkinlikleri ile gün boyunca keyifli saatler geçirmek isteyen tüm müzikseverler için biletler Biletix’te...

Rock’n Dark Müzik Yarışması 5 final heyacanıyla devam ediyor. Genç müzisyenlere yeteneklerini keşfetme ve müzik dünyasında yer edinme imkânı sunan yarışmanın büyük finali 2 Haziran Cumartesi günü Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Organizasyonunu Gece Production’ın yaptığı Rock’n Dark 5 final gününde, tüm müzikseverler rock müziğin en sevilen gruplarından Duman, Melis Danişmend ve TNK’nin konserleri ile çoşacak, sürpriz açıkhava etkinlikleri ile gün boyunca keyifli saatler geçirecek. Ayrıca Rock’n Dark’ın eski birincilerinden Batı Yakası ve Sade de yıllar önce yarıştıkları sahneye tekrar çıkacak.

Saat 14.30 itibariyle başlayacak, festival havası yaşatacak etkinliğin biletleri Biletix üzerinden 30 TL’ye satılacak.

Türkiye genelinde 8 bölgede yapılan finallerin ardından internet üzerinden gerçekleştirilen halk oylaması ve jüri değerlendirmesi sonucunda finale kalan; Adana birincisi Ahali, İstanbul birincisi Neva ve İzmir birincisi Ozan Buğra Kaya Rock’n Dark 5’in Türkiye birincisi olmak için yarışacak. Birinciyi jüri ve Küçükçiftlikpark’taki katılımcıların oyları belirleyecek.

Mehmet Turgut’un objektifinden birbirinden ünlü rock yıldızlarının fotoğraflarından oluşan ve “Rock’n Frame” sergisi ise müzikseverleri rock dünyasında keşfe çıkaracak.