Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Robin van Persie neden tek başına?

Fenerbahçe-Eskişehirspor maçı öncesi Robin van Persie ile diğer sarı lacivertli futbolcuların ısınırken çekilen fotoğrafı günün en ilginç karesi oldu.

19.01.2016 11:06

Fenerbahçe-Eskişehirspor maçı için stada gelenler, karşılaşma öncesi sürpriz bir görüntüyle karşılaştı.

Teknik direktör Vitor Pereira'nın açıkladığı ilk 11'de yer alan futbolcular orta yuvarlağa yakın bir noktada antrenör nezaretinde bir süre ısınma hareketleri yaptı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sarı lacivertliler ısınma idmanı yaparken gözler bir anda Robin van Persie'ye takıldı. Hollandalı yıldız ilk 11'de yer almamasına rağmen tek başına ısınma çalışması yaptı.

Diğer yedek futbolcular kulübede otururken, Van Persie'nin bu çalışmaları yapması büyük takdir topladı.

İngiltere'den fizyoterapist getirdi

Fizik kondisyonuna ve sağlığına çok dikkat eden Hollandalı futbolcu, Manchester United'da birlikte çalıştığı fizyoterapist Matt Radcliffe'i de Türkiye'ye getirdi. Van Persie, Fenerbahçe'deki antrenmanlar dışında evindeki spor salonunda Radcliffe eşliğinde çalışıyor.BEŞİKTAŞ

Derbide tartan pistte çalışmamıştı

Robin van Persie, Eylül ayında Beşiktaş ile oynanan maçta, ısınmak için kendisine gösterilen tartan pistte çalışmayı da 'sakatlanma' endişesiyle kabul etmemiş ve saha kenarındaki çim alanda idmanda yapmıştı. Hollandalı yıldız bu nedenle saha komiseri ile de tartışmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil