Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Robin Van Persie, Hastaneye Gitmek İçin 15 Dakika Ambulans Bekledi

Robin Van Persie, Hastaneye Gitmek İçin 15 Dakika Ambulans Bekledi

Akhisar Belediyespor maçının ilk yarısında sedyeyle kenara alınan ve gözünden sakatlanan Robin van Persie, stat dışında 15 dakika ambulans beklemek zorunda kaldı.

06.11.2016 21:34

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Akhisar Belediyespor maçında şanssız biçimde gözünden yaralandı.

Hollandalı yıldızın yaşadığı talihsizlik, dakikalar ilerledikçe bir skandala dönüştü. Serdar Kesimal'in yaptığı hareket sonrası sol göz kapağında yırtık oluşan Van Persie, sedye ile stat dışına çıkarıldı. Göz kapağında oluşan yırtık nedeniyle dikiş atılması gereken Van Persie ve Fenerbahçe sağlık heyeti, stat dışında ise şok bir olay yaşadı.

15 DAKİKA SEDYEDE BEKLEDİ

Stat içindeki ambulansın çıkış yapacağı kapının anahtarını bulamayan görevliler aracı dışarı çıkaramadığı için Van Persie, Manisa Devlet Hastanesi'ne götürülemedi. Bir süre sedye üzerinde beklemek zorunda kalan Hollandalı süperstar, 15 dakika sonra Manisa 19 Mayıs Stadı'na gelen ambulansla hastaneye götürülebildi.Hastanede muayenesi yapılan van Persie'nin göz kapağına dikiş atılmasına gerek olmadığına karar verildi. Özel bir maddeyle göz kapağı yapıştırılan 33 yaşındaki oyuncu yapılan pansumanın ardından taburcu edildi.

Yorumlar | 0
üye profil