Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Roberto Mancini, Inter'den kovuldu!

Roberto Mancini, Inter'den kovuldu!

Milli yıldızımız Caner Erkin'in de formasını giydiği İtalyan takımı Inter'de eskiden Galatasaray'ı da çalıştıran İtalyan teknik adam Roberto Mancini'nin görevine son verildi.

08.08.2016 12:22

Galatasaray’ın eski çalıştırıcısı Roberto Mancini’nin Inter macerası sona erdi. Tottenham Hotspur ile oynanan hazırlık maçında alınan 6-1’lik mağlubiyet, İtalyan teknik adamın sonunu hazırladı.

Hazırlık maçında Tottenham Hotspur’a 6-1 mağlup olan Inter’de Roberto Mancini dönemi sona erdi. Takımın geçen sezon sergilediği performanstan memnun kalmayan yöneticiler, hazırlık döneminde de gelişme göremeyince Mancini’nin görevine son verdi. İtalyan çalıştırıcı, 3 milyon Euro tazminat karşılığında kovuldu.

Yeni aday Frank De Boer
Yeni teknik adam arayışlarına vakit kaybetmeden başlayan Inter’de en önemli aday Frank de Boer… Ajax’ın başında başarılı bir grafik yakalayan Hollandalı çalıştırıcı, geçen sezon son haftada kaybedilen şampiyonluk sonrasında istifa etmişti.

Futbolculuğu döneminde Galatasaray’da da forma giymiş olan De Boer ile görüşmelere başlayan Inter yönetiminin büyük ölçüde anlaşma sağladığı söyleniyor.

Yorumlar | 0
üye profil