Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Roberto Carlos'tan flaş açıklama! "Neymar'ı getiririm"

Roberto Carlos­-Real Madrid görüşmesi yarın gerçekleşecek. Brezilyalı futbol adamı masaya Neymar kartını koyacak.

14.01.2016 13:18

Real Madrid'de Roberto Carlos hareketliliği yaşanıyor. Bir dönem Fenerbahçe forması da giyen efsane futbolcu, eflatun-­beyazlılardan tekli aldığını açıklarken, beklenen görüşmenin ise yarın yapılacağı ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

İspanyol basınında yer alan haberlere göre, son olarak Hindistan'da Delhi Dynamos takımını çalıştıran Brezilyalı futbol adamı yarın Real Madridli yöneticilerle bir araya gelecek. Madrid ekibinde bir yöneticilik görevine getirilmesi düşünülen Carlos'un, kulüple ilgili projelerini ve beklentilerini ortaya koyacağı ayrıca hangi göreve getirileceğinin de bu görüşmede belirleneceği ifade edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Carlos'un ayrıca Realli idarecilere Neymar konusunda da görüş bildireceği, Barcelonalı futbolcunun takıma kazandırılması yönünde girişimde bulunacağını ileteceği bildirildi.

Real Madridli idarecilerin bu sefer tersine işleyecek yeni bir Figo vakası yaratmaya hevesli oldukları, Barça'nın yıldız ismini kadrolarına katmak istedikleri bu yüzden Carlos'a sıcak baktıkları belirtildi. Carlos konuyla ilgili olarak, "Eğer başkan bana bir şans verirse Neymar ile gelmesi konusunda her gün konuşurum. Kendisiyle çok iyi bir arkadaşlığımız da var" dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil