Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Riva Arazisini Satın Alan Selahattin Beyazıt: Dursun Özbek'in Attığı Adımlar Yerinde

Riva Arazisini Satın Alan Selahattin Beyazıt: Dursun Özbek'in Attığı Adımlar Yerinde

Galatasaray'a Riva arazisini kazandıran başkan Selahattin Beyazıt, "Siz eleştirilere bakmayın. Riva konusunda Başkan Dursun Özbek'in attığı adımları gayet yerinde buluyorum." dedi.

14.10.2016 09:25

Galatasaray'ın efsane başkanlarından ve 1971 yılında kulübe Riva arazisini kazandıran Selahattin Beyazıt, sarı-kırmızılı takımın 'kurtuluşu' olarak gösterilen projeye destek veriyor.

100 bin TL karşılığında alınan arazinin rahatlıkla mali sorunların önüne geçebileceğini vurgulayan Selahattin Beyazıt, zamanında kendisine yapılan "Burada inek mi otlatacaksın?" eleştirilerini de önemsemediğini söyledi:

"SİZ ONLARA BAKMAYIN"

"Bana hayvan mı otlatacağız burada eleştirileri vardı ama çok ciddi değildi. O zaman da bu araziyi çok konuşan ve eleştirenler oldu. Riva konusunda Başkan Dursun Özbek'in attığı adımları gayet yerinde buluyorum. Bu konuda çok ümitliyim. Aldığım zaman da çok kıymetli araziydi. Siz bakmayın yapılan eleştirilere. O zamanki büyüklerimizin de yaklaşımı aynıydı ve biz de böyle bir tasarruf kullandık. İyi ki Riva arazisini almışız ve kulübe kazandırmışız."

Yorumlar | 0
üye profil