Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rio'da Rus yüzücü soyuldu!

Rio'da Rus yüzücü soyuldu!

Rio'da yarışan Rus yüzücü Evgeny Korotyshkin öğle yemeği sonrası soyuldu. Soyguncularının fotoğrafını paylaştı.

11.08.2016 14:57

Rio'da yarışan Rus yüzücü Evgeny Korotyshkin öğle yemeği sonrası soyuldu. Soyguncularının fotoğrafını paylaştı.
Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından olan olimpiyatlar bu sene 'spor' dışı konularla gündeme geliyor. Rio'da yapılan olimpiyatlar, organizasyon aksaklıkları, Olimpiyat Köyü'ndeki sorunlar ve güvenlik eksiklikleri ile öne çıkıyor. Onlardan birisi de Rus yüzücü Evgeny Korotyshkin'nin başına gelen...

SOYUNCULARINI PAYLAŞTI
3 altın madalyalı yüzücü Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Rio'da soyulduğunu duyurdu. Tecrübeli yüzücü kendisini soyan iki silahlı soyguncunun fotoğrafını çekip paylaşırken, "Bugün yemek yedikten sonra soyuldum. Gayet iyi olduğumu duyurmak isterim. Soyguncularımla dostça ayrıldık. Gelecek kuşaklara anlatabileceğim heyecan verici bir hikaye karşılığında ceplerimi boşalttım. Çok pahalı olmadı ama çok heyecanlıydı." ifadelerini kullandı.

YAŞLARI KÜÇÜK, SİLAHLARI BÜYÜK
Aynı zamanda Rusya Yüzme Federasyonu Başkanı da olan Evgeny Korotyshkin'yi soyan ikilinin bir tanesinin elinde makineli tüfek diğerinde ise tabancı olduğu gözleniyor. Dikkat çeken diğer detay ise soyguncuların yaşlarının 18'den küçük olması... Daha önce de Arjantinli yüzücü soyulmuş, basın mensuplarını taşıyan otobüste silahlı saldırıya uğramıştı.

Serkan Akkoyun / Sabah.com.tr Spor Dış Haberler

Yorumlar | 0
üye profil