Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Rigobert Song'un sağlık durumuyla ilgili açıklama!

Rigobert Song'un sağlık durumuyla ilgili açıklama!

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Galatasaray ve Trabzonspor'un eski futbolcusu Rigobert Song'tan iyi haber geldi.

19.11.2016 16:27

Galatasaray'ın efsane oyuncularından Rigobert Song'dan iyi haber geldi. Kamerunlu yıldız, geçtiğimiz haftalarda geçirdiği beyin komasının ardından komaya girmiş, sonrasında hayati tehlikeyi atlatarak komadan çıkmıştı. 

Fransa'da bir hastaneye nakledilmesinin ardından komadan çıkan Song, ilk kez konuşarak kendi durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kamerun televizyon kanalı Canal 2'ye dün gece telefonla bağlanan 40 yaşındaki futbol adamı verdiği mesajlarla sevenlerin yüzünü güldürdü. 

Song şunları söyledi: 

"Şu an kendimi iyi hissediyorum. Bir süredir terapideydim. Bir çok şeyin farkındayım. Devletimizin bana bu konuda verdiği destek sayesinde şu an bu durumdayım, o yüzden onlara teşekkür etmem gerekir. Kamerun Devlet Başkanı Paul Biya ve eşi first lady Chantal Biya, her şeyin iyi gitmesi için ellerinden geleni yaptılar. Bunların yanı sıra Kamerun halkının desteğini de yanımda hissettim. Bu da bana olumlu bir enerji olarak yansıdı ve bugünkü sağlığıma kavuşmam için cesaret verdi". 

2004-2008 arasında Galatasaray forması giyen savunma oyuncusu, ardından iki sezon da Trabzonspor da oynamış, 137 kez de Kamerun Milli Takımı forması giymişti.  

Yorumlar | 0
üye profil