Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Riekerink'ten maç sonrası Linnes açıklaması

Riekerink, Kardemir Karabükspor'u 1-0 mağlup ettikleri maç sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

23.08.2016 00:25

Galatasaray'ın hocası Riekerink, son dakikada Eren Derdiyok'un golüyle 1-0 kazandıkları Karabükspor maçı sonrası konuştu.

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Kardemir Karabükspor'u 1-0 mağlup ettikleri maç sonrası açıklamalarda bulundu.

İşte Riekerink'in açıklamaları;

 "İyi bir kamp geçirdik ve sezona iyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Takımımın bu maç öncesine kadar gösterdiği performanstan çok memnunum. Ama bugün istediğimizi ortaya koyamadık. Takımımı bir daha böyle görmeyeceğimi umuyorum. Skordan dolayı mutluyum. Kazanmamız gereken bir maçtı, kazandığımız için mutluyum. Oyuncuların kötü günleri olabilir, Linnes de bugün kötü günündeydi. Sorumluluk bende olduğu için değişikliğe gittim."

"Skordan dolayı mutluyum. Kazanmamız gereken bir maçtı. Kendi sahamızda oynuyoruz kazandığımız için mutluyum. Galibiyetin gelişi, oynadığımız yol ve performansımızdan dolayı mutlu değlim. Geçirdiğimiz kamplar hazırlık maçları. İyi bir yaz dönemi geçirdik. Takımımızın performansı üst düzeydeydi oyuncularıma tek tek teşekkür ediyorum ama bugün istediğimiz performansı ortaya koyamadık. İyi bir rakip vardı bugün. Yaptığımız hatalardan hücuma çıkan bir rakip bekliyorduk. Takımımı ilk defa böyle gördüm. Bir daha böyle görmeyeceğimi umuyorum. Nerelede hata yaptık bunları düşüneceğiz. Böyle bir maçtan ve böyle bir oyundan sonra daha dikkatli olacağız."

Yorumlar | 0
üye profil